LGBT insanlık için tehdittir

LGBT insanlık için tehdittir
Diyanet-Sen Bingöl Şube Başkanı Mücahit Çelik, sapkın gruplardan olan LGBT'nin insanlık için bir tehdit olduğunu ifade etti.

Diyanet-Sen Bingöl Şube Başkanı Mücahit Çelik, LGBT çetesinin aileye yönelik küresel ölçekte bir sosyal mühendislik projesi yürüttüğünü belirterek, "Fıtratı ve aile yapısını bozmaya yönelik bu oluşumlara karşı son kalemiz aileyi korumak, devletin olduğu kadar sivil toplum örgütlerinin ve toplumun her kesiminin görevidir." ifadesini kullandı.

"Artık aleni hale gelen LGBT tehlikesine karşı hepimiz sorumluyuz"

Diyanet-Sen Bingöl Şube Başkanı Mücahit Çelik

Çelik, küreselci sistemin dünyanın başına bela ettiği kültür ve medeniyet düşmanı LGBT’nin bütün sosyal ağları, sinema ve TV filmlerini hatta Disney gibi şirketler aracılığı ile çizgi filmleri dahi LGBT propagandası alanına çevirdiğine dikkat çekerek, "Dozajı her geçen gün artırıyorlar. Avrupa ülkeleri ve ABD’de çok güçlüler. Ülkemizde de uluslararası anlaşmalarla, medya üzerinden baskılarını artırmış durumdalar. Artık aleni hale gelen LGBT tehlikesine karşı toplum olarak, aileler olarak, eğitim kurumları ve öğretmenler olarak, din görevlileri olarak ve tabi ki devlet ve devlet kurumları olarak ciddi şekilde tepkilerimizi ortaya koymalıyız. Çocuklarımızın, gençlerimizin duygu ve düşüncelerinin LGBT ideoloji tarafından ele geçirmelerine kesinlikle göz yummayacağız. Neslin devamını ortadan kaldırmayı hedefleyen, yaradılışa savaş açan, fıtrata müdahale eden dayatmaya karşı sivil toplum örgütlerimizle bütün bir toplum olarak mücadele edeceğiz." dedi

"Eşcinsellik geni safsatası bilimsel olarak çürütülmüştür"

Çelik, gerek sosyal medya hesaplarından gerekse farklı platformlarda LGBT’ye destek veren bazı sivil toplum kuruluşlarını, siyasileri ve sanatçıları da eleştirerek, "Son yapılan bilimsel araştırmalar gösteriyor ki “Eş cinsellik geni diye bir gen yok. Bu söylem kesinlikle safsatadır. Kimse doğuştan eş cinsel doğmuyor. LGBT’nin bu iddiası açık bir şekilde bilimsel verilerle çürütülmüşken, Yüce kitabımızda Lut kavminin helakine neden olarak eş cinsellik ve sapkınlıklar ortadayken, çocuklarını ve toplumu bu sapkınlığın yayılmasından korumak için harekete geçenlerin ayrımcı, toplumu kin ve düşmanlığa sevk edenler olarak lanse edilmesi traji komik bir durumdur. Kendi sapık tercihlerini özgürlük bahanesi ile çocuklarımıza gençlerimize empoze etmelerine bu toplum izin vermeyecektir." ifadelerine yer verdi.

"Sosyal medya mecraları LGBT lobisinin elinde"

Sosyal medya platformlarının LGBT lobilerinin elinde olduğunun altını çizen Çelik, açıklamasına şöyle devam etti:

"Bu lobiler sosyal medya mecralarını adeta İslam dinine, kutsallarımıza ve aileye saldırı alanına çevirdiler. Müslüman bir toplum olarak bizim temel vazifemiz fıtrata uygun bir insanlığın oluşmasını temin edecek bir düzeni oluşturmaktır. Aile toplumun da devletin de en temel yapı taşıdır. Bütün insanlık için çok önemli bir yere sahip olan aile kurumunu korumak için gerekli yasal düzenlemeleri yapmak LGBT lobilerine karşı uyanık olmak siyasilerin, devletin görevi olduğu kadar toplum olarak bizlerin de görevidir. Seçimler öncesi verilen sözler bir an önce yerine getirilmeli kendi toplum ve kültür yapımıza uygun kanunlarla aile kurumu koruma altına alınmalıdır."

"Dünyanın iyiliği için nesilleri fıtrata uygun yetiştirmeliyiz"

Çelik, LGBT lobilerinin özgürlük bahanesi ile gençleri fıtrat dışı eğilimlere özendirmesine sesini çıkarmayan hatta destekleyen CHP zihniyetinin, milli eğitim müdürlükleri ve müftülüklerle yapılan protokol çerçevesinde çocuklara ve gençlere milli manevi değerlerimizin anlatılmasına, laiklik elden gidiyor bahanesi ile karşı çıkmasının anlaşılır bir durum olmadığını belirtti.

Çelik, "Bu gençler ve çocuklar hepimizin çocukları, milli manevi değerlerimizi öğrenmeleri, ahlaklı ve fıtrata uygun nesiller yetiştirmek hepimizin görevidir. Çevresine duyarlı, farkındalığı yüksek, ailesine ve tüm insanlığa hizmet edecek bir nesil yetiştirmek sadece ülkemizin değil dünyanın iyiliği için elzemdir." fadelerini kullandı. (İLKHA)

Kaynak:İlke Haber Ajansı (İLKHA)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.